Holohlavy
Trotina RC rally
RC iAutodíly motorsport

Registrovaní jezdci

Počet registrovaných jezdců: 62

Startovní číslo: 1
Jméno: Richard Nitsche
Tým: RC team DTS Žacléř
Kategorie: Veterán
Vůz: Ford Fiesta S2000
Podvozek: FZTH prototype
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Tanvald
Startovní číslo: 2
Jméno: Filip Musal
Tým: Bobik team RCČ
Kategorie: Elite
Vůz: Škoda Fabia R5
Podvozek: xray PM18
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Kosmonosy
Startovní číslo: 3
Jméno: Petr Musal
Tým: Bobik team RCČ
Kategorie: Superveterán
Vůz: Škoda Fabia R5
Podvozek: x-ray PM17
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Kosmonosy
Startovní číslo: 4
Jméno: Marek Střihavka
Tým: RC Benátky Team
Kategorie: Elite
Vůz: Ford Fiesta WRC
Podvozek: Associated DXTA EvoX
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Malá Skála
Startovní číslo: 5
Jméno: Radek Toman
Tým: RC team DTS Žacléř
Kategorie: Veterán
Vůz: FORD FIESTA S 2000
Podvozek: Xray T2 009 evo DTS
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Trutnov
Startovní číslo: 6
Jméno: Tomáš Procházka
Tým: RC Benátky Team
Kategorie: Elite
Vůz: Ford Fiesta RS WRC
Podvozek: X-Ray T3 S19
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Liberec
Startovní číslo: 7
Jméno: Marek Havlíček
Tým: RC team DTS Žacléř
Kategorie: Veterán
Vůz: FORD FIESTA S 2000
Podvozek: Xray T2 009 evo DTS
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Žacléř
Startovní číslo: 8
Jméno: Frantin Doležal
Tým: Bobik team RCČ
Kategorie: Superveterán
Vůz: CITROEN DS3 WRC
Podvozek: X-Ray XB4 VMFD
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Čistá
Startovní číslo: 9
Jméno: Michal Bělka
Tým: DVB team
Kategorie: Veterán
Vůz: Citroën DS3 WRC
Podvozek: Tamiya XV-01 MB17
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Jaroměř
Startovní číslo: 10
Jméno: Adam Brentner
Tým: DVB team
Kategorie: Elite
Vůz: Citroën DS3 WRC
Podvozek: Xray T2 V19R
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Startovní číslo: 11
Jméno: Vlastimil Brentner
Tým: DVB team
Kategorie: Superveterán
Vůz: Citroën DS3 WRC
Podvozek: worlusho XBR418
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Startovní číslo: 12
Jméno: Václav Toman
Tým: RC team DTS Žacléř
Kategorie: Superveterán
Vůz: FORD FIESTA S 2000
Podvozek: Xray T2 009 evo DTS
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Žacléř
Startovní číslo: 13
Jméno: Ondřej Šimůnek
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Junior
Vůz: Subaru Impreza WRC 06
Podvozek: XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Rudník Arnultovice
Startovní číslo: 14
Jméno: Pavel Krčmář
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Veterán
Vůz: VW Scirocco
Podvozek: XV-01 evo 2015
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 15
Jméno: Jan Kňákal
Tým: RC iAutodíly motorsport
Kategorie: Veterán
Vůz: Škoda Fabia R5
Podvozek: Tamiya TRF -RCiA 2018
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hradec Králové
Startovní číslo: 16
Jméno: Karel Šimůnek
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Veterán
Vůz: Subaru Impreza WRC 08
Podvozek: XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Rudník Arnultovice
Startovní číslo: 17
Jméno: Vladimír Fišera
Tým: AMK Cihelna
Kategorie: Elite
Vůz: Lancia Delta HF Integrale 16V
Podvozek: Tamiya TA-04SR
Frekvence: syntéza
Bydliště: Semily
Startovní číslo: 18
Jméno: Pavel Mrázek
Tým: CIRUS
Kategorie: Elite | 2WD
Vůz: VW Golf MK2
Podvozek: T2 007
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Komárov
Startovní číslo: 19
Jméno: Pavel Martan
Tým: CIRUS
Kategorie: Veterán | 2WD
Vůz: Škoda 130
Podvozek: CiruS XV-02
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Praha 10 - Petrovice
Startovní číslo: 20
Jméno: Jakub Půlpán
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Junior
Vůz: Ferrari F12 tdf
Podvozek: XV-01 evo 15
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 21
Jméno: Patrik Brentner
Tým: DVB team
Kategorie: Junior
Vůz: Citroën DS3 WRC
Podvozek: Xray T3 B431RR
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Startovní číslo: 22
Jméno: Michal Špryňar
Tým: RC Benátky Team
Kategorie: Elite
Vůz: Subaru Impreza WRC
Podvozek: X-ray XB
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Smiřice
Startovní číslo: 23
Jméno: Karolína Havlíčková
Tým: RC team DTS Žacléř
Kategorie: Junior | Ženy a dívky
Vůz: FORD FIESTA S 2000
Podvozek: Xray RNMSVT
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Žacléř
Startovní číslo: 24
Jméno: Daniel Krčmář
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Junior
Vůz: Subaru Imreza WRC
Podvozek: XV-01 evo 2015
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 25
Jméno: Michal Šturma
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Elite
Vůz: Škoda Fabia R5
Podvozek: Tamiya XV-01 PMK 18
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 26
Jméno: Honza Bednář
Tým: RC iAutodíly motorsport
Kategorie: Elite
Vůz: Škoda Fabia R5
Podvozek: XV-01 RCiA EVO3 4WD
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hradec Králové
Startovní číslo: 27
Jméno: Richard Máca
Tým: CIRUS
Kategorie: Superveterán
Vůz: Ford Fiesta
Podvozek: Xray T3 ER#6
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Praha
Startovní číslo: 28
Jméno: Šimon Martan
Tým: CIRUS
Kategorie: Junior
Vůz: Škoda Fabia R5
Podvozek: CiruS XB4
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Praha 10 - Petrovice
Startovní číslo: 29
Jméno: Marťa Korhelová
Tým: RC Benátky Team
Kategorie: Elite | Ženy a dívky
Vůz: Ford Fiesta WRC
Podvozek: Associated DXTA EvoX
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Pardubice
Startovní číslo: 30
Jméno: Jiří Půlpán
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Veterán | 2WD
Vůz: VW Scirocco
Podvozek: XV-01 evo 15
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 31
Jméno: Denis Krčmář
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Superjunior
Vůz: VW Scirocco
Podvozek: XV-01 evo 2015
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 32
Jméno: Richard Šofr
Tým: RC iAutodíly motorsport
Kategorie: Junior
Vůz: Ford Focus WRC
Podvozek: XBMS - úprava RCiA 2019 V5
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hradišťko
Startovní číslo: 33
Jméno: Filip Šimůnek
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Junior
Vůz: Toyota Yaris WRC
Podvozek: Tamiya XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Rudnik
Startovní číslo: 34
Jméno: Roman Horský
Tým: AMK Cihelna
Kategorie: Superveterán
Vůz: Škoda Felicia Kit Car
Podvozek: Tamiya XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hradec Králové
Startovní číslo: 35
Jméno: Filip Horáček
Tým: CIRUS
Kategorie: Elite
Vůz: Ford Fiesta
Podvozek: Xray T3 ER
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Praha
Startovní číslo: 36
Jméno: Ivo Svoboda
Tým: RC Benátky Team
Kategorie: Superveterán
Vůz: Subaru Impreza WRC
Podvozek: xray T2 008
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Benátky 12
Startovní číslo: 37
Jméno: Karolína Pavlíčkova
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Junior | Ženy a dívky
Vůz: Porsche 911 turbo
Podvozek: XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 38
Jméno: Lukáš Voděrek
Tým: DVB team
Kategorie: Elite
Vůz: Citroën DS
Podvozek: XRAY T4
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Startovní číslo: 39
Jméno: Martin Gajdošík
Tým: CIRUS
Kategorie: Superveterán
Vůz: Toyota Yaris WRC
Podvozek: Xray T3
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Květnice
Startovní číslo: 40
Jméno: Michal Karban
Tým: RC FastForce Rally Team
Kategorie: Elite
Vůz: Hyundai i20 Coupe WRC
Podvozek: XXX-Rally FastForce edition
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Jinolice
Startovní číslo: 41
Jméno: Šimon Půlpán
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Superjunior
Vůz: De Tomaso Pantera
Podvozek: XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 42
Jméno: Martin Hapl
Tým: Cirus
Kategorie: Veterán
Vůz: Subaru Impreza WRX
Podvozek: XB4 Rally
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Praha
Startovní číslo: 43
Jméno: Ondřej Pavlíček
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Junior
Vůz: Peugot
Podvozek: XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 44
Jméno: Dominik Karban
Tým: RC FastForce Rally Team
Kategorie: Junior
Vůz: Hyundai i20 Coupe WRC
Podvozek: XXX-Rally FastForce Edition
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Jinolice
Startovní číslo: 45
Jméno: Štěpán Martan
Tým: CIRUS
Kategorie: Superjunior
Vůz: Škoda 130
Podvozek: CiruS TA02
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Praha
Startovní číslo: 46
Jméno: Jan Papež
Tým: jednotlivec
Kategorie: Elite
Vůz: Lancia Delta
Podvozek: Tamiya MF-01XLM
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Vlkov nad Lesy
Startovní číslo: 47
Jméno: Zdeněk Pavlíček
Tým: RC-KOBRA
Kategorie: Veterán
Vůz: SUBARU WRX STI
Podvozek: xv 01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hostinné
Startovní číslo: 48
Jméno: Viktorka Bednářová
Tým: RC iAutodíly motorsport
Kategorie: Superjunior | Ženy a dívky | 2WD
Vůz: Citroen C3 Kit-Car
Podvozek: Tamiya FF01 evo RCiA
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Hradec Králové
Startovní číslo: 49
Jméno: Jaroslav Pek
Tým: jednotlivec
Kategorie: Superveterán
Vůz: Subaru WRC
Podvozek: XV01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Okna
Startovní číslo: 50
Jméno: Anička Brentnerová
Tým: DVB team
Kategorie: Superjunior | Ženy a dívky
Vůz: Škoda Fabia S2000
Podvozek: Xray T2 B421RR
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Startovní číslo: 51
Jméno: Martin Homolka
Tým: Bobik team RCČ
Kategorie: Superjunior
Vůz: Citroen DS3 WRC
Podvozek: Xray FDT2 008 S18
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Dobrovice
Startovní číslo: 52
Jméno: Marek Střihavka.2WD
Tým: jednotlivec
Kategorie: Elite | 2WD
Vůz: Škoda Fabia S1600
Podvozek: VBC T4 2WD
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Rudník
Startovní číslo: 53
Jméno: Milan Dušek
Tým: jednotlivec
Kategorie: Elite
Vůz: Škoda Fabia R5
Podvozek: Xray T2009
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Liberec
Startovní číslo: 54
Jméno: Martin Šnytr
Tým: DVB team
Kategorie: Superveterán
Vůz: Škoda Fabia S2000
Podvozek: xray t3 2012
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Startovní číslo: 55
Jméno: Štěpán Hanvald
Tým: Bobik team RCČ
Kategorie: Superjunior
Vůz: Ford Fiesta RS WRC
Podvozek: x-ray FDT3 S16
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Skalsko
Startovní číslo: 56
Jméno: Ríša Vyhnálek
Tým: V-team
Kategorie: Superjunior
Vůz: Subaru Impreza
Podvozek: XV-01 PV
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Radonice
Startovní číslo: 57
Jméno: Petr Vyhnálek
Tým: V-team
Kategorie: Veterán | 2WD
Vůz: Subaru Impreza
Podvozek: XV-01 PV
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Radonice
Startovní číslo: 58
Jméno: Viktor Vyhnálek
Tým: V-team
Kategorie: Junior
Vůz: Subaru Impreza
Podvozek: XV-01
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Radonice
Startovní číslo: 59
Jméno: Jakub Konečný
Tým: Konda team
Kategorie: Junior
Vůz: Subaru Impreza
Podvozek: X-ray T2007
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Mladá Boleslav
Startovní číslo: 60
Jméno: Ondřej Hůlka
Tým: Konda team
Kategorie: Junior
Vůz: Subaru Impreza
Podvozek: X-ray T2007
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Mladá Boleslav
Startovní číslo: 61
Jméno: Petr Konečný
Tým: Konda team
Kategorie: Junior
Vůz: Subaru Impreza
Podvozek: X-ray T2007
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Mladá Boleslav
Startovní číslo: 62
Jméno: Petr Konečný.st
Tým: Konda team
Kategorie: Superveterán
Vůz: Subaru Impreza
Podvozek: X-ray T2007
Frekvence: wi-fi
Bydliště: Mladá Boleslav

LIVE Výsledky



Novinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 697205
Červen 8370
Dnes 6
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace