Dvůr Králové n.L.
Mistr Pneu rally
DVB team

Seznam přihlášených na závod

Počet přihlášených:  36

Registrovaní jezdci
St. čísloJménoTýmVůzPodvozekKategorie
2 Filip Musal Bobik team RCČ Škoda Fabia R5 xray PM18 Elite
3 Petr Musal Bobik team RCČ Škoda Fabia R5 x-ray PM17 Superveterán
4 Marek Střihavka RC Benátky Team Toyota Yaris WRC Associated DXTA EvoX Elite
5 Radek Toman RC team DTS Žacléř FORD FIESTA S 2000 Xray T2 009 evo DTS Veterán
7 Marek Havlíček RC team DTS Žacléř FORD FIESTA S 2000 Xray T2 009 evo DTS Veterán
8 Frantin Doležal Bobik team RCČ CITROEN DS3 WRC X-ray FDT3 S18,5 Superveterán
10 Adam Brentner DVB team Citroën DS3 WRC Xray T2 V19R Elite
11 Vlastimil Brentner DVB team Citroën DS3 WRC worlusho XBR418 Superveterán
12 Václav Toman RC team DTS Žacléř FORD FIESTA S 2000 Xray T2 009 evo DTS Superveterán
13 Ondřej Šimůnek RC-KOBRA Subaru Impreza WRC 06 XV-01 Junior
14 Pavel Krčmář RC-KOBRA VW Scirocco XV-01 evo 2015 Veterán
15 Jan Kňákal RC iAutodíly motorsport Škoda Fabia R5 Tamiya TRF -RCiA 2018 Veterán
16 Karel Šimůnek RC-KOBRA Subaru Impreza WRC 08 XV-01 Veterán
19 Pavel Martan CIRUS Škoda 130 CiruS XV-02 Veterán | 2WD
20 Jakub Půlpán RC-KOBRA Ferrari F12 tdf XV-01 evo 15 Junior
21 Patrik Brentner DVB team Citroën DS3 WRC Xray T3 B431RR Junior
22 Michal Špryňar RC Benátky Team Subaru Impreza WRC X-ray XB Elite
23 Karolína Havlíčková RC team DTS Žacléř FORD FIESTA S 2000 Xray RNMSVT Junior | Ženy a dívky
24 Daniel Krčmář RC-KOBRA Subaru Imreza WRC XV-01 evo 2015 Junior
25 Michal Šturma RC-KOBRA Škoda Fabia R5 Tamiya XV-01 PMK 18 Elite | 2WD
28 Šimon Martan CIRUS Škoda Fabia R5 CiruS XB4 Junior
30 Jiří Půlpán RC-KOBRA VW Scirocco XV-01 evo 15 Veterán | 2WD
31 Denis Krčmář RC-KOBRA VW Scirocco XV-01 evo 2015 Superjunior
32 Richard Šofr RC iAutodíly motorsport Ford Focus WRC XBMS - úprava RCiA 2019 V5 Junior
33 Filip Šimůnek RC-KOBRA Toyota Yaris WRC Tamiya XV-01 Junior
34 Roman Horský AMK Cihelna Škoda Felicia Kit Car Tamiya XV-01 Superveterán
36 Ivo Svoboda RC Benátky Team Subaru Impreza WRC xray T2 008 Superveterán
37 Karolína Pavlíčkova RC-KOBRA Porsche 911 turbo XV-01 Junior | Ženy a dívky
38 Lukáš Voděrek DVB team Škoda FABIA XRAY T4 Elite
41 Šimon Půlpán RC-KOBRA De Tomaso Pantera XV-01 Superjunior
43 Ondřej Pavlíček RC-KOBRA Peugot XV-01 Junior
45 Štěpán Martan CIRUS Škoda 130 CiruS TA02 Superjunior
47 Zdeněk Pavlíček RC-KOBRA SUBARU WRX STI xv 01 Veterán
49 Jaroslav Pek jednotlivec Subaru WRC XV01 Superveterán
51 Martin Homolka Bobik team RCČ Citroen DS3 WRC Xray FDT2 008 S18 Superjunior
Neregistrovaní jezdci
St. čísloJménoTýmVůzPodvozekKategorie
74 Martin Homolka jednotlivec Škoda Fabia R5 Tamiya TA02 Superveterán

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace