Seznam přihlášených na závod

Počet přihlášených:  39

Registrovaní jezdci
St. čísloJménoTýmVůzPodvozekKategorie
2 Ondřej Šimůnek RC-KOBRA B Toyota Yaris WRC Xray XB4 Tux E
3 Adam Brentner DVB team Citroën DS3 WRC Xray T3 V21FMR V
4 Pavel Krčmář RC-KOBRA Subaru Impreza 2001 XV-01 evo 2015 D
5 Karolína Havlíčková RC team DTS Žacléř Ford Puma WRC XB4 TUX E | G
6 Marek Havlíček RC team DTS Žacléř Ford Puma WRC Xray T2 009 evo DTS D
7 Vlastimil Brentner DVB team Citroën DS3 WRC worlusho XBR418 D
8 Radek Toman RC team DTS Žacléř FORD PUMA WRC Xray T2 009 evo DTS V
9 Daniel Krčmář RC-KOBRA Alfa Romeo XV-01 evo 2015 E | 2WD
10 Patrik Brentner DVB team Citroën DS3 WRC Xray T3 B431RR E
11 Filip Šimůnek RC-KOBRA B Toyota Yaris WRC xray xb4 tux E
12 Denis Krčmář RC-KOBRA Mitsubishi Lancer Evo X XV-01 evo 2015 E
13 Václav Toman RC team DTS Žacléř Ford Puma WRC Xray T2 009 evo DTS D
14 Pavel Martan Cirus Škoda Fabia R5 XB4 by CiruS D
15 Pavel Mrázek Cirus Mitsubishi evo 9 Xray T2 007 V
16 Karel Šimůnek RC-KOBRA B Toyota Yaris WRC XV-01 D
17 Michal Špryňar RC Benátky team Volkswagen Polo R5 Xray XB Evo24 V
19 Jiří Půlpán RC-KOBRA VW Scirocco XV-01 MS D | 2WD
20 Šimon Půlpán RC-KOBRA Toyota Gazoo Yaris WRC XV-01 E
21 Roman Horský Green Mountains RC Team Suzuki Swift Tamiya M-07 D | 2WD
23 Štěpán Martan Cirus VW Golf by BP Asso by Cirus J
24 Martin Homolka MH team Mitsubishi Lancer Evo X XB4 E
25 Ivo Svoboda RC Benátky team Volkswagen Polo R 5 xray T2 008 D
26 Lukáš Voděrek DVB team Hyundai i20 N XRAY T4 V
28 Jan Papež DNF Lancia Delta NoName 3DP V
29 Ondřej Pavlíček RC-KOBRA Subaru Impreza 2008 XV-01 E
30 Ondřej Horský Green Mountains RC Team Škoda 130 LR Tamiya XV-02 V
31 Martin Hapl DNF Subaru Impreza WRX XB4 Rally V
33 Martin Homolka st. MH team Škoda Fabia R5 Tamiya TA02 D
34 Linda Tomanová RC team DTS Žacléř FORD PUMA WRC Tamiya TB 02 evo DTS J | G
35 Ondřej Horský ml. Green Mountains RC Team Škoda 130 RS Tamiya XV-01 J
38 Felix Hapl DNF Subaru Impreza WRX STi Tamiya XV-01 MH J
39 Richard Voděrek DVB team Ford MUSTANG GT4 Xray T4 J
40 Jana Navrátilová DNF Mazda 2 Tamiya MF-01M V2 J | G
47 Martin Horský Green Mountains RC Team Subaru Impreza Tamiya TA-01 V
48 Kryštof Horský Green Mountains RC Team Subaru Impreza TT-02 J
49 Martin Čejchan RC Rally Racing Team Škoda Fabia RS Rally2 XRAY T4 21 E
50 Aleš Čejchan RC Rally Racing Team Škoda Fabia RS Rally2 XRAY T4 21 V
Neregistrovaní jezdci
St. čísloJménoTýmVůzPodvozekKategorie
61 Janis Teteris jednotlivec Subaru XV-02 EmbieRacing D
62 Martins Spilva jednotlivec Audi Quattro Rally A2 XV-01 Cirus E

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace