Umpit rally

Úvodní závod šampionátu je za námi. Páteční déšť naštěstí zkropil vyschlé tratě a díky tomu byla dráha na závod připravena k plné spokojenosti pořadatelů. Na start závodu se postavilo rekordních 34 jezdců. Šampionát přivítal i nové tváře a je potěšitelné, že se také rozrůstá nejmladší jezdecká základna.
Celkovým vítězem Umpit rally se stal Honza Heřmánek, druhý dojel Dejw Mišalko a třetí Marek Střihavka. V týmech prvenství vybojoval Bobik team RcCČ před druhým Tamiya Motorsportem a třetím Trioteamem. Kategorii superjunior vyhrál Lukáš Hrneček před nejmladším účastníkem soutěže Šimonem Martanem. Kategorii junior ovládl Dejw Mišalko, druhé místo patří Fildovi Musalovi a třetí Davidovi Hellingerovi. Nejrychlejším veteránem se stav Petr Musal před Vlastikem Brentnerem a třetím Petrem Bartošem. Prvenství v kategorii dvoukolek ukořistil Roman Horský, druhý dojel Honza Papež a třetí skončil Roman Mrňák. Nejrychlejší ženou závodu se stala Míša Marhoulová.
Všem jezdcům patří díky za nasazení, se kterým do závodu nastoupili a už se můžeme těšit na další závod šampionátu, který se pojede 23.4.2011 v Benátkách u Hradce Králové.